شرکای پندلتون

حق رای دادن مشاوره تجاری ویژه

آخرین حق رای دادن مشاغل تجاری

آکادمی حق رای دادن آسیا

ارسال شده: 27/07/2020
آکادمی حق رای دادن آسیا - مجموعه ای برای گسترش جهانی بسازید فرانسوی خود را با AFA در طی چند سال گذشته بسازید ...
شرکای پندلتون

شرکای پندلتون

ارسال شده: 09/10/2020
به شرکای پندلتون بپیوندید و از مربیان صاحبان مشاغل با اسرار رشد آزمایش شده و تضمین شده بنیانگذار ما راب پندلتون لذت ببرید ....
حق رای دادن حسابداران DNS

حق رای دادن حسابداران DNS

ارسال شده: 09/09/2020
حق رای دادن DNS Accountants آینده خود را با DNS Accountants Franchise و تجارت شخصی خود با فرصت اثبات شده خود بسازید. با...
Franchise SME Skills

آکادمی مهارت های SME

ارسال شده: 15/04/2020
وقتی فروش مهم است ، ما تحویل می دهیم! برنامه حق رای دادن آکادمی SME Skills Academy یک راه حل تخصصی تجاری است و به شما همه چیز را می دهد ...

حق رای دادن مشاغل تجاری

طی چند سال گذشته تقاضای فزاینده ای برای مشاغل وجود دارد تا بتوانند پشتیبانی مورد نیاز خود را بدست آورند. به همین دلیل است که بازار مشاوره مشاغل بین المللی سالهاست با سرعت بالایی در حال رشد است. از آنجا که آنها تقاضای بالاتری برای خدماتی مانند مشاوران مشاغل و… دارند.

حق رایزنی مشاغل تجاری موجود است؟

ما طیف گسترده ای از حق رای دادن مربوط به مشاغل مختلف را برای فروش در Franchiseek ارائه می دهیم. بنابراین اگر فکر می کنید تنها فرصتهای مشاوره تجاری در زمینه مشاوره است ، اشتباه می کنید. زیرا در حال حاضر مشاغل از شخص ثالث ثالثی برای کمک به رونق کسب و کار خود استفاده می کنند و شرکت های خود را در جایی که لازم باشد از نظر مالی و از طریق مشاوره با کیفیت بدست آورند ، به دست می آورند. اکنون چند مورد از فرصتهایی را که در اینجا در Franchiseek مشاهده خواهید کرد ، لیست خواهیم کرد:

  • فرصت های مشاوره تجاری: فرنچایزهای مشاوره سالهاست که در بخش فرانشیزینگ گرایش پیدا کرده و از آنجا که یک پایگاه مشتری عظیم برای خدماتی مانند اینها در سطح بین المللی وجود دارد ، گرایش زیادی پیدا کرده اند.
  • فرصت های کاهش هزینه: خدمات کاهش هزینه اکنون سالها به مشاغل کمک کرده است. با قطع هزینه های غیر ضروری ، مشاغل در حال ایجاد یا سرمایه گذاری در این سرویس ها هستند که در واقع روزانه به مشاغل کمک می کنند تا پول خود را هدر ندهند و این پیشرفت را بسیار بیشتر کنند.

چرا بخش مشورتی تجاری روند افزایشی دارد

اکنون تعدادی از آمارهای جمع آوری شده در سالهای گذشته را ذکر خواهم کرد که چرا چنین تقاضای زیادی برای خدمات مشاوره ای در مشاغل وجود دارد. برخی از این آمار و واقعیت ها ممکن است شما را غافلگیر کند و به شما امکان می دهد بدانید که در دنیای مدرن افراد زیادی مشاغل خود را اداره می کنند.

آیا می دانید؟

  • 1 از 10 نفر در انگلستان مشاغل خود را اداره می کنند.
  • در سال 2017 پیش بینی شده بود که در سال 2018 3.2 میلیون نفر دیگر در انگلستان مشاغل خود را راه اندازی می کنند.
  • در ایالات متحده ، بیش از 25 میلیون نفر مشاغل خود را اداره می کردند.
  • در سال 2015 ، ایالات متحده با رکورد 27 میلیون کارآفرین مواجه شد.
  • مشاغل کوچک در ایالات متحده در 64٪ از فرصتهای شغلی ایالات متحده کمک می کند.
  • 55٪ از افرادی که مشاغل خود را در ایالات متحده اداره می کردند ، باید رئیس خودشان شوند که در یک بررسی اخیر جمع آوری شده است.
  • 50٪ از مشاغل كوچك كه در آمریكا شروع شده اند ظرف 12 ماه اول ناكام می مانند.
  • مشخص شده است که دلیل اصلی شکست مشاغل در سال اول با توصیه های ضعیف است.

این روند برای بخش مشاوره مشاغل چه چیزی را نشان می دهد؟

به طور کلی این آمار بازار گسترده ای را برای خدمات مشاوره ای در زمینه مشاغل کوچک نشان می دهد. همچنین نشان می دهد که این روزها چه تعداد از افراد در حال ساخت شرکت های خود هستند. همچنین مهمترین آماری که من از این تحلیل ایالات متحده می گویم این است که 50٪ مشاغل از توصیه و پشتیبانی ضعیف ناکام هستند. این نشان می دهد که خدمات مشاوره تجاری برای کسب و کارهای کوچک چقدر مهم هستند که بتوانند یک تجارت را رونق دهند.