Zedify Franchise

Zedify Franchise

POA

بر اساس صفحه اصلی:

بله

قسمت زمان:

بله

تماس با ما:

غارت

شماره تلفن:

NA

عضویت:

پلاتین

خلاصه

Zedify راه حل انتشار صفر برای اولین و آخرین تحویل مایل در شهرها است. ما خدماتی را به شما ارائه می دهیم که مارک آنها را با تحویل همانطور که می خواهند تقویت می کنند.

سیستم منحصر به فرد Zedify برای ارسال های صفر و انتشار صفر نیز برای شهر بهتر است و رسالت ما تبدیل لجستیک شهری و ایجاد شهرهای سالم تر و پرمحتوا در آینده است. تحویل بهتر برای شهرهای بهتر.

دوچرخه
دوچرخه و ون

ارائه در شهرها - مشکل

محیط شهری به سرعت در حال تغییر است. افزایش ازدحام و سطح آلودگی منجر به محدودیت دسترسی می شود که تحویل در شهرها را سخت تر می کند. آخرین تدارکات مایل کمترین مرحله کارآیی زنجیره تأمین است و حداکثر 50٪ از کل هزینه حمل را تشکیل می دهد. علاوه بر ناکارآمد بودن ، مصرف کنندگان غالباً نمی توانند زمان ویندوز را تضمین کنند و شیوه تحویل آنها اغلب تراکم را افزایش داده و باعث آلودگی بیشتر می شود. Zedify این مشکلات را حل کرده و با اطمینان از اینکه مصرف کنندگان همانطور که می خواهند تحویل بگیرند ، محصولات خود را تحویل می دهند ، مارک های مشتریان را تقویت می کند.

راه حل ما

Zedify با استفاده از انبارهای حاشیه مناطق شهری که به عنوان دروازه ای برای وسایل کوچک ورودی و خارج از منطقه عمل می کند ، کار می کند. ما برای اطمینان از اینکه سریعتر و سریع تر هستیم و می توانیم به زمان باریک ویندوز که مصرف کنندگان خواستار آن هستند ، خودداری کنیم ، به وسایل نقلیه ویژه برای محیط شهری متوسل شویم. با تحکیم تحویل ها به همان منطقه ، ما کارآمدتر هستیم. از آنجا که انبارهای ما به مناطق تحویل ما نزدیک هستند ، می توانیم روزانه 4 مسیر تلفیقی را ایجاد کنیم و از تحویل انعطاف پذیر و سریع اطمینان حاصل کنیم.

سواران و مسیرهای ما از طریق بستر فناوری خود ما هماهنگ می شوند.

Zedify یک شبکه دارای مجوز از اپراتورهای انتقال صفر مستقل با یک نام تجاری ، سیستم تجاری و پلت فرم مشترک فناوری است. ما به طور منحصر به فرد در مقیاس با شبکه در حال رشد از مراکز در سراسر انگلستان قرار داریم و به تجارتها تحویل انعطاف پذیر می دهیم و در عین حال تأثیر مثبتی بر شهرهای ما ایجاد می کنیم.

یک فرانشیز شوید

Zedify در حال حاضر به دنبال راه اندازی انبارهای جدید در Ipswich و Bristol و به زودی شهرهای دیگر در سراسر انگلستان است. این فرصتی هیجان انگیز است تا با کمک و پشتیبانی شرکتی که دارای تجربه ، اتصالات و مارک تجاری است که در سراسر بخش حمل و نقل شهری شناخته می شود ، شغل خود را راه‌اندازی کنید.