حق رای دادن TRIB3

حق رای دادن TRIB3

POA

بر اساس صفحه اصلی:

بله

قسمت زمان:

بله

تماس با ما:

مدیر استخدام فرانشیز

شماره تلفن:

-

عضویت:

پلاتین

قابل دسترسی در:

اتریشباهاماآرژانتیناسترالیابحرینبرزیلبرونئیبلغارستانکامبوجکاناداشیلیچینکرواسیقبرسدانمارکمصرفنلاندفرانسهآلمانیونانهنگ کنگمجارستانهندوستاناندونزیایرلندایتالیاژاپنکویتلبنانمالزیمالتموریسمکزیکمیانمارهلندنیوزیلندنروژعمانپاکستانفیلیپینلهستانکشور پرتغالقطررومانیروسیهعربستان سعودیسنگاپوراسلواکیآفریقای جنوبیکره جنوبیاسپانیاسوئدسوئیستایلندبوقلمونامارات متحده عربیانگلستانایالات متحدهویتنامزامبیا

فرصت حق رای دادن TRIB3

تیم پشت سر TRIB3 واقعاً شور و اشتیاق دارد که مردم را به سمت هم بیاموزد تا تمرینات سطح بعدی خود را تجربه کنند ، اشتیاقی که به TRIB3 اجازه می دهد در صدر بازار تناسب اندام بوتیک رونق قرار بگیرد. تجربه خرده فروشی و همچنین تمرین که واقعا موثر است. TRIB3 یک مفهوم تناسب اندام بوتیک منحصر به فرد است که ترکیبی از یک جلسه HIIT فشرده و بر روی روند با یک استودیوی لوکس و صنعتی را برای ایجاد یک تجربه مشتری فراموش نشدنی فراهم می کند. یک تمرین با سه عنصر ، مشتریان در Treadmills ، مقاومت و شدت (TRI) به سرپرستی مربیان کلاس جهانی آموزش می بینند و با یک نوار لرزش لوکس و ارائه خرده فروشی در صدر قرار می گیرند. بیا و تغییر را با ما رهبری کنیم؟ صاحب TRIB3 خود شوید و به ما اجازه دهید عرق کنیم بنابراین لازم نیست. یک مدل اثبات شده با بازده بالا ، فعال در پنج کشور در سطح جهان و با باز شدن بازارهای جدید همیشه ، TRIB3 فرصتی غیر قابل قبول برای تناسب اندام فرانسیس است. سیستم ها و فرایندهای ما به گونه ای طراحی شده اند که همه چیز را تا حد امکان صاف و ساده برای حق رای دادن ، تیم ها و مشتریان خود انجام دهد. مدل کسب و کار ساده اما مؤثر است و مشتری را در قلب هر کاری که انجام می دهیم قرار داده است. ما روی جزئیات کمی تمرکز می کنیم به طوری که هر بار که مشتری در TRIB3 قدم بزند ، خدمات استثنایی و بی نظیری دریافت می کند. این بدان معنی است که ما می توانیم بازده بالایی داشته باشیم و یک پشتیبانی سریع و فوق العاده سریع به همراه پشتیبانی متخصص در طول سفر شما داشته باشیم. برای داشتن TRIB130 شخصی خود به حداقل 3k پوند سرمایه گذاری نیاز دارید. TRIB3 توسط تیمی با سالها تجربه در صنعت تناسب اندام ایجاد شده است ، که معتقدند الگوی سنتی سالن های بزرگ ورزشی که ارتباط شخصی کمی دارند ، دیگر چیزی نیست که مصرف کننده به آن نیاز داشته باشد یا به دنبال آن باشد. بازار بوتیک رونق مبتنی بر خرده فروشی ، نه تنها تناسب اندام ، بلکه موفقیت ، توانمندسازی و اجتماع با مصرف کنندگان جوان در بازار برای خرید تجربه است. فقط در ایالات متحده آمریکا ، آمارها نشان می دهد که اکنون 21٪ از بازار از استودیوی بوتیک تشکیل شده است. TRIB3 با این ماموریت که بزرگترین اپراتور بوتیک در اروپا باشد ، پیشرو در این بخش است. ما دوست داریم که شما بخشی از این دیدگاه باشید. با ما بودن یک حق رای دادن به معنای این است که می توانید در حالی که ما از بقیه مراقبت می کنیم بر روی اداره کار خود متمرکز شوید.
  • 2016 تاسیس شد
  • 4 فرانشیز تأسیس در حال حاضر به علاوه 4 مکان کاملاً متعلق به کار می کنند
  • حق رای دادن موجود در انگلستان - انگلیس. در ولز ، اسکاتلند ، ایرلند ، اطلاعات دقیق را می توان در صورت درخواست ارائه داد. فرصت های کارشناسی ارشد در خارج از کشور و فرصت های حق رای دادن.
  • با کلیک کردن در زیر ، در مورد این فرصت جالب franchise با TRIB3 اطلاعات کسب کنید.