Transol Sameday Franchise

Transol Sameday Franchise

35,607،XNUMX پوند حداقل سرمایه گذاری

بر اساس صفحه اصلی:

نه

قسمت زمان:

نه

تماس با ما:

مدیر ملی حق رای دادن

عضویت:

پلاتین

قابل دسترسی در:

ایرلندانگلستان

تحویل تجارت خود را بسازید ترنسپاندرورزش خورشیدسخنان

از آنجایی که دولت انگلستان به دنبال مشاغل تجاری است تا موجب بهبود اقتصادی شود ، امتیازات اصلی نقشی اساسی خواهند داشت. ارقام مشخص شده در پایان سال 2018 نشان داد که ، به عنوان یک مدل تجاری ، حق رای دادن در حال رونق است و 17.2 میلیارد پوند برای اقتصاد انگلستان درآمدزایی و 710,000 هزار نفر درآمد دارد.

یک بررسی صنعتی توسط bfa و NatWest نشان داد که حدود 90 درصد از صاحبان امتیاز که صاحب کار و فعالیت تجاری خود با استفاده از مارک ، سیستم ها و پشتیبانی یک شرکت بزرگتر هستند ، سودآوری سالانه را برای بیش از 20 سال گزارش کرده اند.

Transol Sameday یک دفتر مستقر در دفتر فروش و فروش حق رای دادن مدیریت است 24 ساعته ، 365 روزه مستقل ، قابل اعتماد و مقرون به صرفهخدمات حمل بار سریع در همان روز به مشاغل سراسر انگلیس و اروپا.

با موفقیت در تجارت از سال 2012 ، به یکی از متخصصان برجسته تدارکات مستقل در انگلستان تبدیل شده است. این به این معنی است که ممکن است حق رای دادن شما جدید باشد ، اما دارای اعتبار یک مارک معتبر و معتبر است - کمک به شما برای ایجاد مشاغل جدید و تأمین سریع تجارت سودآور.

Transol Sameday به عنوان یکی از پیشتازترین شرکت های پیک مستقل انگلستان ، خدمات پیک حرفه ای و اختصاصی را برای طیف وسیعی از صنایع ارائه می دهد. ما یک شرکت تاسیس هستیم و از یک دفتر مرکزی در کاونتری ، دفاتر محلی در سراسر انگلیس و همچنین یک انبار در لهستان برای گسترش توانایی های خود در اروپا فعالیت می کنیم. چه مشتریان نیاز به ارسال نامه ، پالت یا بار کامل داشته باشند ، Transol Sameday می تواند تحویل دهد.

اندی لایت فوت مدیر ملی حق رای دادن - Transol Sameday

"شبکه عظیم متشکل از بیش از 3,500 وسیله نقلیه برای اطمینان از زمان جمع آوری سریع و تحویل کارآمد مستقر شده است.

با مراقبت و ملاحظه حمل بار ، ما متخصصین صنعت هستیم که خدمات شفاف ارائه می دهیم. هنگامی که مشتریان تصمیم می گیرند اقلام تحویل را با Transol Sameday بیان کنند ، کاملاً بیمه شده و با استفاده از آخرین فن آوری و نرم افزار ، کالاهای آنها در دست امن است. "

برای کسانی که می خواهند در یک صنعت در حال رشد سرمایه گذاری کنند این امتیاز قابل تأمل است.

شما به دنبال…

 • این شانس را دارید که رئیس خود باشید
 • سرویس B2B که مشاغل به آن نیاز دارند و هزینه آن را پرداخت خواهند کرد
 • یک شرکت جهانی پشت سر شماست
 • نرم افزار برش
 • شغلی با پتانسیل درآمد زیاد
 • یک قلمرو اختصاصی و محافظت شده
 • آموزش فوق العاده برای شروع کار
 • پشتیبانی از حساب ها و پردازش فاکتور
 • یک فرصت حق رای دادن اثبات شده که کارساز است
 • سربار کم
 • یک تیم اختصاصی برای مشاوره / راهنمایی شما

فکر میکنی تو پیش نیاز لازم برای این کار را داری؟ آیا می خواهید مشاغلی را مدیریت کنید که فقط در انگلیس بخشی از یک صنعت چند میلیارد پوندی باشد؟ سپس در ادامه بخوانید

در سال 2018 صنعت پیک و تحویل سریع در انگلیس به 12.6 میلیارد پوند رسیده است و پیش بینی می شود سالانه بین سال های 54 و 2019 با 2023 درصد رشد چشمگیر رشد کند. بسته حق رای دادن Transol Sameday همه آنچه را که برای شروع یک تجارت سودآور در این بخش نیاز دارید ارائه می دهد. شما مسئول رشد تجارت خواهید بود و تمام سود و منافع را به دست خواهید آورد.

ما به شما آموزش می دهیم تا محصول / خدمات خود را درک کنید و پشتیبانی عملی با فروش و خدمات را به شما ارائه دهیم. به شما یک مدیر توسعه حق رای دادن اختصاص داده می شود که در آنجا است تا شما را راهنمایی کند و به شما در ایجاد یک تجارت موفق کمک کند. شما صاحب مشاغل می شوید اما تنها نیستید. اگر شما نیاز دارید با کسی صحبت کنید فقط یک تماس تلفنی داریم. ما حتی می توانیم در تأمین بودجه کمک کنیم - شما را در تماس با بانک های "حق رای دادن" قرار داده و شما را با برنامه ریزی تجاری راهنمایی می کنیم.

هدف شما یافتن مشتریان جدید تجاری برای استفاده از خدمات پیک اختصاصی Transol Sameday خواهد بود. شما با آنها رابطه برقرار می کنید و تجارت مکرر ایجاد می کنید. شما با استفاده از سیستم های نرم افزاری سفارش داده شده و شبکه ای با بیش از 3,500 وسیله نقلیه ، تیم خود را مدیریت و رشد خواهید داد. شما رانندگی را انجام نمی دهید. این یک فرصت رایج فروش و مدیریت است.

با سخت کوشی و عزم راسخ ، می توانید میزان بازگشت سرمایه 75,000 پوند را در سال 1 مشاهده کنید ، که در پایان سال 200,000 به 3،XNUMX پوند افزایش می یابد.

یکی از اعضای وابسته انجمن Franchise انگلیس ، سازگار با گواهینامه ISO و همچنین اعضای انجمن حمل و نقل جاده ای و طرح شناسایی اپراتورهای ناوگان ، Transol Sameday و شرکت مادر ما ، Transol Logistics ، متعهد به کیفیت ، ایمنی و سطح بالایی از مشتری در بازار هستند سرویس.

همه گیری اخیر نحوه زندگی و بسیاری از ما طرز فکر در مورد کار را تغییر داده است. این امر ناراحت کننده بوده است و به تدریج که قفل شدن باعث می شود بسیاری از ما به زندگی کاری خود نگاه کنیم و به تغییر فکر کنیم. به فکر راه اندازی مشاغل شخصی خود هستیم اما نگران خطرات آن هستیم. شاید اکنون زمان مناسبی برای فکر کردن در مورد حق امتیاز دادن باشد ، تا به این فکر کنیم که در مدت XNUMX سال به کجا می خواهیم برسیم.

اینجا در Transol Sameday ما این کار را انجام داده ایم - امتیاز فروش و مدیریت ما یک حق رای دادن "سبک زندگی" نیست بلکه یک حق رای دادن است که سبک زندگی شما را تغییر می دهد.

مزایای حق رای دادن Transol Sameday

و همچنین فرصتی برای کنترل مجدد سبک زندگی و دستیابی به تعادل کامل بین زندگی و زندگی ، ما تعدادی مزیت ارائه می دهیم که در بخش حق رای دادن لجستیک بی نظیر است ...

 • بخشی از خانواده Transol چند میلیون پوندی موفق باشید.
 • یک قلمرو اختصاصی و محافظت شده داشته باشید.
 • از یک بسته کامل کلید در دست بهره مند شوید.
 • از مجموعه کامل خدمات پشتیبانی لذت ببرید.
 • اعضای وابسته BFA.
 • فاکتور و کنترل اعتبار برای شما مدیریت شده است.
 • دسترسی به ناوگان متشکل از 4000 وسیله نقلیه
 • ISO9001: 2015 شرکت مجاز.

اگر جدی هستید که می توانید سرنوشت خود را کنترل کنید ، برای بیشتر دانستن در زیر کلیک کنید!