حق رای دادن سریع Lane

حق رای دادن سریع Lane

K 100K حداقل سرمایه

بر اساس صفحه اصلی:

بله

قسمت زمان:

بله

تماس با ما:

مدیر استخدام فرانشیز

شماره تلفن:

-

عضویت:

پلاتین

قابل دسترسی در:

آرژانتیناسترالیااتریشباهامابحرینبرزیلبرونئیبلغارستانکامبوجکاناداشیلیچینکرواسیقبرسدانمارکمصرفنلاندفرانسهآلمانیونانهنگ کنگمجارستانهندوستاناندونزیایرلندایتالیاژاپنکویتلبنانمالزیمالتموریسمکزیکمیانمارهلندنیوزیلندنروژعمانپاکستانفیلیپینلهستانکشور پرتغالقطررومانیروسیهعربستان سعودیسنگاپوراسلواکیآفریقای جنوبیکره جنوبیاسپانیاسوئدسوئیستایلندبوقلمونامارات متحده عربیانگلستانایالات متحدهویتنامزامبیا

ما که هستیم

Quick Lane یک عملیات autocentre جهانی با حدود هزار مرکز مجوز و حق رای دادن در سراسر جهان است. این شرکت در اثر تحقیقات مصرف کننده در مورد نیازهای راننده از مراکز تعمیر خودرو متولد شده است. رانندگان شفافیت ، راحتی ، اطمینان و یک محیط بدون استرس را از اولویت های اصلی خود ذکر کردند. این سرعت اخلاقی Quick Lane را ایجاد کرده است: برای اطمینان از راحتی. "Quick Lane 13 خدمات تعمیر و نگهداری نور با لاستیک و تست MOT را بعنوان کاتالیزور ترمیم و / یا تعویض قطعات اصلی در اطراف چرخ ارائه می دهد. مراکز آن فناوری را در قلب مسافرت تعمیر مشتری قرار می دهند و تجربه ای منحصر به فرد و یکپارچه مشتری آنلاین با حضور دیجیتالی پویا را ارائه می دهند. همزمان با گسترش جهانی در بازارهای انگلیس و آلمان ، Quick Lane پیوسته به دنبال فرصت های جدید حق رای دادن است. موفقیت کسب و کار در بازارهای تجاری فعلی ما نتیجه ای از تعهد ما به یک سرویس تعمیر اصلی ، تخصص فنی بی نظیر ، راحتی برای مشتریان و حرفه ای غیر قابل قبول ما است. Quick Lane به ارائه خدمتی که باعث می شود مشتریان دوباره و دوباره به کار خود ادامه دهند ، افتخار می کنند. ما خوشحالیم که اعلام کردیم که برند Quick Lane در انگلستان و آلمان تحت یک مدل تجاری جدید حق رای دادن با هدف تبدیل شدن به بازارهای مورد علاقه لاستیک ، تعمیر و نگهداری و تعمیر نور ، با Quick Lane به عنوان بخشی ارزشمند از هر جامعه راه اندازی می شود. القاء همان اصول تجاری و خدمات به مشتری که ما در سراسر جهان ارائه می دهیم.

چه کار می کنیم

هدف مراکز سریع خط ارائه خدمات تایر و اتومبیل باکیفیت و استثنایی و خدمات خودرو در فضایی جذاب و حرفه ای است. روش اصلی تعمیر ما برای ارائه طراحی شده است راحتی با اعتماد به نفس و ثبات ارائه خدمات در سراسر شبکه آن.

آنچه را می شناسیم

ما می دانیم و می فهمیم که مشتریان ما در تصمیمات خرید خود به طور فزاینده ای از ارزش و راحتی برخوردار می شوند. Quick Lane گزاره ای است که در زمینه ارائه یک تجربه مشتری برجسته ، شخصی سازی و پشتیبانی شده توسط فناوری ، متخصصان ، فرآیندها و امکانات برجسته پیش بینی می شود. ماموریت Quick Lane فراهم آوردن اعتماد به نفس با حفظ روابط شفاف و مشورتی است كه باعث می شود مشتریان به عقب برگردند ، اعتماد مشتری ، وفاداری و حمایت در صنعت چالش برانگیز ما را بسازند.

هدف

شرکت Quick Lane قصد دارد با داشتن یک مرکز سریع لاین به عنوان یک بخش با ارزش از هر جامعه ، به خدمات مورد نیاز مشتریان خود تبدیل شود و به خدمات تعمیر و نگهداری و تعمیر نور مورد علاقه انگلیس تبدیل شود. Quick Lane و فرانشیزهای آن با ارائه یک تجربه مداوم و بالایی از مشتری و تعمیرات با کیفیت بالا در شبکه ملی ، می توانند از موفقیت لذت ببرند.

ارزشهای اصلی

ما همیشه تلاش خود را می کنیم تا با استفاده از اصول و ارزشهای اصلی خود به آنچه انجام می دهیم ، به هدف خود برسیم.
 • لذت: ما تجربه ای را به مشتریان ارائه می دهیم که فراتر از انتظارات است.
 • شور: ما قلب خود را وارد کار خود می کنیم و از آنچه انجام می دهیم لذت می بریم.
 • سرویس: ما بر ارائه خدمات گرم ، دوستانه و مفید به مشتریان تمرکز می کنیم.
 • اخلاقی: ما همیشه به مشتریان خود توصیه می کنیم چه چیزی برای آنها و وسیله نقلیه آنها مناسب است ، نه چه چیزی باعث سود بیشتر برای خودمان می شود.
 • بهداشت و ایمنی: ما از پیروی مداوم از دستورالعمل های بهداشتی و ایمنی که برای محافظت از مشتریان ، کارکنان ما ، مشاغل و نام تجاری ما طراحی شده اند اطمینان حاصل می کنیم.
 • خلاقیت: ما با تخیل و ذهن باز به هر چالش نزدیک می شویم ، زیرا این به ما کمک می کند تا راه حل مناسب را پیدا کنیم.
 • کار دسته جمعی: ما روی القای ، ایجاد و حفظ روحیه تیمی مثبت تمرکز می کنیم.
 • صداقت: ما در تبلیغات خود صریح و واضح هستیم ، سیاست قیمت گذاری ، قراردادها و معاملات را توصیه می کنیم ، زیرا این امر اعتماد و حسن نیت را با همشهردگان و مشتریان ما ایجاد می کند.
 • تمامیت: ما سطح بالایی از حرفه ای در تجارت و کلیه عملکردهای آن را حفظ می کنیم.
 • پیشرفت متداوم: ما می دانیم که تعالی یک هدف متحرک است و مهارت ها ، دانش و مهارت ها می توانند - و باید - به طور مستمر و مرتبا بهبود یابند.
جایی که شرکت در حال حاضر است ، داستان موفقیت ، پتانسیل رشد و توسعه ، سرعت توسعه ، آمار و واقعیت های جالب. اینجاست که شما برند و موفقیت آن را می فروشید.

بسته قابل توجهی از حق رای دادن ، از جمله:

 • آموزش جامع
 • دسترسی به سیستم مدیریت منحصر به فرد مرکز و سیستم CRM
 • تجربه آنلاین معاصر - وب سایت؛ برنامه؛ رسانه های اجتماعی
 • راه اندازی مشاغل و پشتیبانی از بازاریابی
 • دسترسی به زنجیره تأمین محصول Quick Lane
 • پشتیبانی تجاری در حال انجام
 • استفاده از مارک ملی و سبک تجاری مورد احترام ما
 • راهنمایی در مورد انتخاب و تأمین املاک مناسب برای تجارت شما

آنچه ما ارائه می دهیم

برای ارائه پیشنهاد و خدمات متمرکز بر مشتری ، به پایگاه مشتری در حال رشد و توسعه ، و رشد قضیه Quick Lane ، ما یک فرصت توسعه دهنده Quick Lane Area Developer for Franchisees آینده نگر مناسب ارائه می دهیم. هر Franchisee توسعه دهنده منطقه مسئولیت افتتاح و توسعه تعداد توافق شده مراکز QL در یک منطقه جغرافیایی منحصر به فرد تعریف شده ، در یک دوره توافق شده را بر عهده خواهد داشت. تعداد مراکز QL بسته به طیف وسیعی از فاکتورها از جمله تراکم جمعیت ، جمعیتی و مالکیت ماشینها ، بسته به قلمرو متفاوت خواهد بود.