شرکای پندلتون

شرکای پندلتون

هزینه فرانشیز 16,000 پوند

بر اساس صفحه اصلی:

بله

قسمت زمان:

بله

تماس با ما:

شرکای پندلتون

عضویت:

پلاتین

قابل دسترسی در:

آرژانتیناسترالیااتریشباهامابحرینبرزیلبرونئیبلغارستانکامبوجکاناداشیلیچینکرواسیقبرسدانمارکمصرفنلاندفرانسهآلمانیونانهنگ کنگمجارستانهندوستاناندونزیایرلندایتالیاژاپنکویتلبنانمالزیمالتموریسمکزیکمیانمارهلندنیوزیلندنروژعمانپاکستانفیلیپینلهستانکشور پرتغالقطررومانیروسیهعربستان سعودیسنگاپوراسلواکیآفریقای جنوبیکره جنوبیاسپانیاسوئدسوئیستایلندبوقلمونامارات متحده عربیانگلستانایالات متحدهویتنامزامبیا

با شرکای پندلتون همراه شوید و از مربیان صاحبان مشاغل با اسرار رشد آزمایش شده و تضمین شده بنیانگذار ما راب پندلتون لذت ببرید. درآمد باقیمانده تضمین شده را از طریق مشاوره تجاری خود کسب کنید.

شرکای پندلتون این امتیاز را دارند که با صاحبان SME که مشتاقانه به رشد تجارت متعهد هستند همکاری کنند. این فرصت برنده مناسب مربیان احتمالی است که می خواهند آینده کاری خود را کنترل کنند ، با یک مدل تضمین شده و اثبات شده کار می کنند و به طور بهینه از مهارت ها و تجربیات خود برای کمک به مشتریان بزرگ - به صورت محلی و آنلاین - استفاده می کنند.

یک سیستم منحصر به فرد برای رشد تجارت

همه مربیان ما از Business Waterwheel ™ برای مشاغل خود و همچنین مشتریان خود استفاده می کنند. این به عنوان یک شریک پندلتون ، موفقیت در مشاغل شخصی و همچنین مشتری های شما را تضمین می کند ، درآمد شما را رشد می دهد و در مرحله "سرریز کردن" کار می کند که تجارت شما می تواند بدون حضور شما در آنجا کار کند.

حق رای دادن پندلتون
پندلتون

درباره شرکای پندلتون

راب پندلتون ، بنیانگذار شرکای پندلتون ، یک کارآفرین و مدیر سریال برنده جایزه است که توسط شرکت حسابداری پیشرو در جهان PricewaterhouseCoopers آموزش دیده است. او از یک حرفه 20 ساله موفق برخوردار بوده و منجر به تحول و رشد تجارت بزرگترین شرکتهای جهان ، ارگانهای بخش دولتی انگلستان و طیف وسیعی از شرکتهای کوچک و متوسط ​​شده است. او اکنون به مربیگری شرکای خود اختصاص داده است تا با صاحبان SME همکاری کند تا به آنها کمک کند تا رشد پایدار و تضمین شده را با استفاده از ابزار Pendleton Business Waterwheel خود انجام دهند.

راب به عنوان بخشی از روابط پایدارتر ، آموزش و توسعه شرکای جدید پندلتون را برای افزایش چشمگیر ارزش آنها در ارائه به مشتریان خود هدایت می کند.

فرصت مناسب با شرکای پندلتون

ما می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که با افراد مناسب که با مقادیر پندلتون متناسب هستند کار می کنند و برای کمک به رشد مشتریان خود تلاش می کنند. پیروی از روند ما بدان معنی است که شما می توانید با یک برنامه درآمد مستمر و خروج از برنامه ، درآمد شش رقمی کسب کنید. مدل درآمد بدین معناست که همان سیستمی که شما برای رشد تجارت مشتری خود استفاده می کنید ، سیستمی است که برای تجارت خود استفاده می کنید.

چرا شرکای پندلتون

 • یک مدل منحصر به فرد اثبات شده ، تضمین شده برای رشد
 • آموزش و پشتیبانی کامل توسط بنیانگذار راب پندلتون ارائه شده است
 • دسترسی کامل به اسرار درونی سیستم رشد شرکت Business Waterwheel
 • پشتیبانی مداوم از تیم پندلتون
 • از خانه کار کنید و تجارت خود را با تلفن همراه / لپ تاپ خود انجام دهید
 • تجارت ضد رکود
 • فرصت تجاری مقیاس پذیر
 • شبکه سازی و مربیگری هفتگی
 • هزاران چشم انداز SME در منطقه محلی شما وجود دارد ، به علاوه به صورت آنلاین به مشتریان خدمات ارائه می دهید!
 • پشتیبانی کامل از بازاریابی و فروش ارائه می شود
 • شرکای Pioneer ، آموزش اضافی اختصاصی را از بنیانگذار دریافت خواهند کرد
 • در حالی که انگلیس در حال اجرا است ، نرخ تخفیف دارد

سرمایه گذاری شما

پندلتون گزینه هایی را برای ارائه وام با نرخ بهره تقریباً 6٪ در نظر گرفته است که منوط به شرایط و ضوابط ارائه دهنده است.

اگر بعد از خواندن این مقاله فکر می کنید آنچه برای عضویت در شرکای پندلتون لازم است را برای اطلاعات بیشتر در زیر کلیک کنید.