Franchise مراقبت از کودک و آموزش Manna-Seh

Franchise مراقبت از کودک و آموزش Manna-Seh

POA

بر اساس صفحه اصلی:

بله

قسمت زمان:

بله

تماس با ما:

مدیر استخدام فرانشیز

شماره تلفن:

NA

عضویت:

پلاتین

فرصت خارق العاده برای اجرای مشاغل شخصی خود در بازار پررونق مراقبت از کودکان

مانا-سه قبل و بعد از مدرسه و تعطیلات کلوپ ها برای والدین بسیار حرفه ای و محلی در خارج از مدرسه ارائه می دهند. با داشتن امکانات ایمن ، تحریک آمیز و قابل اعتماد ، کلوپ های کودکانه ماننا- تقاضای عظیم والدین را برآورده می کنند. این باشگاه ها به کودکان 3 تا 11 سال تجربه "یادگیری و بازی" ایمن و لذت بخش را ارائه می دهند تا به آنها کمک کنند تا برای روز مدرسه تنظیم شوند ، پس از اتمام مدرسه استراحت کنند یا در طی ایام تعطیل مقداری انرژی بخرند. هدف ما ایجاد شبکه ای از کلوپ های خارج از مدرسه است که با حق رای دادن ، اشتیاق و زحمتکشان که دیدگاه ما را به اشتراک می گذارند - کمک به کودکان در شکوفایی محیط های امن ضمن لذت بردن از فعالیت هایی که تعارف رسمی آنها را دارد ، در یک محیط امن شکوفا شوند. کلوپ های ما در OFSTED ثبت نام کرده اند.

یک بازار پررونق

هدف ما ایجاد شبکه ای از کلوپ های خارج از مدرسه است که با حق رای دادن به اشتیاق ، با انگیزه و زحمت کش که دیدگاه ما را به اشتراک می گذارد - کمک به کودکان در شکوفایی محیط های امن ضمن لذت بردن از فعالیت هایی که تعارف رسمی آنها را دارد ، در یک محیط امن شکوفا شوند. متعادل کردن خواسته های تعهدات کاری و تمهیدات مربوط به مراقبت از کودکان می تواند کار دشواری باشد و بنابراین والدین به خدمات مننا- اعتماد متکی هستند. همه مدارس وقت و بودجه لازم برای اتمام کلوب فعالیتهای ساعتی برای کودکان ندارند ، غالباً از اداره و مدیریت خارج می شوند. این فرصتی است که Manna-Se قادر به استفاده از آن است.

آموزش و پشتیبانی فرانشیز

هنگامی که به Manna-Se ملحق می شوید ، تمام پشتیبانی و آموزش اولیه شما برای رسیدن به زمین در حال اجرا را دریافت خواهید کرد. در رابطه با دوره آموزشی 2 هفته ای ما ، دفترچه راهنمای کامل حق رای ما ، همه چیزهایی را که شما باید برای ساختن یک حق رای دادن موفق در زمینه مراقبت از کودک و کلوپ آموزش با Manna-Seh بسازید ، شرح می دهد. چگونه به شما کمک کنیم:
 • پشتیبانی کامل از بازاریابی شامل راه اندازی اولیه و بازاریابی مداوم
 • جزوه ها ، تبلیغات روزنامه ها ، آگهی ها ، بروشورها و رسانه های اجتماعی از جمله صفحه فرود در وب سایت ماننا - Seh.
 • راهنماهای جلسه یادگیری و بازی
 • اثبات شده و آسان برای استفاده از سیستم های مدیریت کسب و کار ، از جمله نرم افزار برای مدیریت سوالات ، ثبت نام ها و حسابداری مالی برای اطمینان از عملکرد مؤثر تجارت.
 • ما برای کمک به مدیریت پرسنل به شما می توانید به یک سرویس مشاوره منابع انسانی دسترسی پیدا کنیم.
 • ما برای تأمین قیمت های رقابتی برای محصولات و خدمات آنها ، خریداران را با تامین کنندگان اصلی ترتیب داده ایم تا به شما در حفظ حداقل هزینه های اصلی کمک کنیم.
 • شما بخشی از شبکه ای از شرکای حق رای دادن Manna-Seh خواهید بود که همگی با چالش مهیج در ساختن مشاغل خود مواجه هستند. برای کمک به پیشرفت تجاری خود ، بهترین تمرین را با سایر حق رای دادن به اشتراک بگذارید.
علاوه بر موارد فوق ، ما بطور مداوم پشتیبانی و راهنمایی را ارائه می دهیم. سیستم های تجاری ما به طور مرتب به روز می شوند تا با شرایط جوی کسب و کار سازگار شوند و اطمینان حاصل شود که کودکان همیشه مهارت های جدید را یاد می گیرند.

پتانسیل کسب حق رای دادن

پتانسیل درآمدی هر مشاغل مستقیم با تخصص صاحبان آن در مدیریت تجارت مرتبط است. محل و اندازه تجارت نیز سودآوری خواهد داشت. حق رای دادن Manna-Seh هیچ تفاوتی ندارد. عملکرد آن به نحوه مدیریت شغل و نحوه استفاده شما از ابزارهای تجاری که در دسترس قرار می دهیم بستگی دارد. ما می توانیم به شما اطمینان دهیم که یک باشگاه خوب Manna-Se یک باشگاه فراهم خواهد کرد سطح سالم درآمد بسته به نوع حق رای دادن ، با سود خالص بین 26 تا 32 درصد گردش مالی. برای اطلاعات دقیق تر و پیش بینی سود واجد شرایط ، در زیر استعلام کنید.

آنچه شما نیاز دارید

اگرچه این کمک می کند ، شما در یک حرفه آموزش و پرورش نیازی به تجربه ندارید. حق رای دادن Manna-Seh برای کارآفرینان جوان و جوان در هر سنی و پیشینه مناسب است. برخی از تجربه های مدیریتی مورد نیاز است و مهم است که قضاوت شما سالم باشد. ما به دنبال افرادی هستیم که:
 • شما باید نسبت به شغل خود اشتیاق داشته باشید و تعهد واقعی به استانداردها و ارزش های حرفه ای نشان دهید. مهمتر از همه ، شما باید در مورد توانمند سازی فرزندان در توسعه توانایی های خود و اشتیاق در مورد رفاه خود ، انگیزه داشته باشید.
 • خود انگیخته - برای موفقیت باید هدایت ، جاه طلب ، منضبط و مصمم باشید.
 • شما باید تأثیرگذار باشید و بتوانید به طور مؤثر تأثیر بگذارید ، به احترام فرمان دهید و روحیه تیمی مثبتی بسازید.
 • سازمان ضروری است و شما باید در مقابله با کارهای مختلف بسیار خوب باشید.

گام های بعدی

اگر می خواهید در مورد این فرصت هیجان انگیز حق رای دادن با Manna-Se اطلاعات بیشتری کسب کنید ، لطفاً در زیر کلیک کنید و ما اطلاعات بیشتری را برای شما ارسال خواهیم کرد.