وبلاگ ها و برنامه ها را بلیم کنید

وبلاگ ها و برنامه ها را بلیم کنید

9,997،XNUMX پوند حداقل سرمایه گذاری

بر اساس صفحه اصلی:

بله

قسمت زمان:

بله

تماس با ما:

مدیر استخدام

عضویت:

پلاتین

قابل دسترسی در:

آرژانتیناسترالیااتریشباهامابحرینبرزیلبرونئیبلغارستانکامبوجکاناداشیلیچینکرواسیقبرسدانمارکمصرفنلاندفرانسهآلمانیونانهنگ کنگمجارستانهندوستاناندونزیایرلندایتالیاژاپنکویتلبنانمالزیمالتموریسمکزیکمیانمارهلندنیوزیلندنروژعمانپاکستانفیلیپینلهستانکشور پرتغالقطررومانیروسیهعربستان سعودیسنگاپوراسلواکیآفریقای جنوبیکره جنوبیاسپانیاسوئدسوئیستایلندبوقلمونامارات متحده عربیانگلستانایالات متحدهویتنامزامبیا

بیاموزید که چگونه با یک تجارت اثبات رکود اقتصادی ، یک کارآفرین فناوری شوید. به عنوان یک متخصص بازاریابی دیجیتال آموزش دهید ، درآمد باقیمانده طولانی مدت ایجاد کنید و به صاحبان مشاغل کوچک با ابزارهای پیشرفته بازاریابی آنلاین کمک کنید. هیچ تجربه قبلی فروش و فناوری لازم نیست ، فقط می تواند یک نگرش و اشتیاق برای کمک به موفقیت آنلاین صاحبان مشاغل کوچک داشته باشد

چرا بلام؟

جهان درباره صاحبان مشاغل کوچک در تلاشند تا با انقلاب سریع بازاریابی آنلاین همراه شوند. به همین دلیل گرت و گرانت برنامه مشارکت بلام را تنظیم کردند. پس از فروش صدها برنامه و وب سایت ، آنها یک استراتژی طراحی کرده اند که در صورت پیروی ، شما نیز می توانید با استفاده از روشهای آزمایش شده خود ، بازاریابی دیجیتال خود را ایجاد کنید. شرکای ما به جدیدترین فناوری آنلاین دسترسی دارند که می توانند به مشاغل در هر نقطه از دنیا بفروشند و درآمد مستمر باقیمانده را بدست آورند.

آموزش معتبر کلاس جهانی گنجانده شده است

برنامه های آموزشی کلاس جهانی ما به شرکای ما کمک می کند تا به باشگاه منحصر به فرد متخصصان بازاریابی دیجیتال بپیوندند و خدمات بلیط بالا خود را که واقعاً به کسب و کارها کمک می کند بفروشند و باعث بازگرداندن آنها برای کارهای بیشتر شوند. سیستم آنلاین ما دوره های آموزشی معتبر بازاریابی دیجیتال را در جهان ارائه می دهد ، به این معنی که همه شرکای ما در زمینه خود واجد شرایط و متخصص هستند.

دانش در این زمینه تخصصی بدین معناست که شما می توانید هزینه های مشاوره بالایی را پرداخت کنید که بازدهی خارق العاده از سرمایه شما را به همراه داشته باشد و درآمد قابل توجهی برای شما ایجاد کند.

چه کار می کنیم

ماموریت ما ایجاد کارآفرینان موفق فناوری در سرتاسر جهان است ، در حالی که به کسب و کارهای کوچک در سراسر جهان امتیازات رقابتی می دهیم. ما شرکای خود را در زمینه طراحی وب سایت و وب سایت اختصاصی خود ارائه می دهیم که در طی چند روز پس از سرمایه گذاری اولیه ، آماده و آماده شده اند. همه وب سایت ها و برنامه های ما توسط تیم طراحان حرفه ای ما ساخته شده است. آموزش کامل فروش و پشتیبانی تجاری توسط مشاوران حرفه ای بازرگانی ما ارائه می شود که به این معنی است که شرکای ما برای تبدیل شدن به Blam Partner نیازی به مهارت طراحی یا فروش ندارند.

وب سایت های شگفت انگیز پویا

انقلاب آنلاین امروز با چنان سرعتی پیش می رود که بسیاری از مشاغل کوچک از قافله عقب مانده اند. آنها مطمئن نیستند که چگونه می توانند با مارک های بزرگی که تیم های بزرگ و بودجه دارند رقابت کنند. وب سایت های پاسخگو پویا ما اطمینان می دهند که هر کسب و کار کوچک اکنون می تواند تجربه شخصی سازی شده را بر اساس موقعیت منحصر به فرد هر بازدید کننده ارائه دهد.

مشاغلی که از محتوای شخصی شده در وب سایت خود استفاده می کنند به طور متوسط ​​19٪ افزایش فروش دارند!

وب سایت ها را سرزنش کنید

ایجاد برنامه های موبایل برش لبه برای مشاغل کوچک

برنامه های تلفن همراه ما برای دستگاه های iPhone و Android ساخته شده اند و مناسب و متناسب با بازار انبوه صاحبان مشاغل کوچک طراحی و قیمت گذاری شده اند.

آخرین توسعه ما ارائه برنامه های وب پیشرونده به عنوان بخشی از بسته ای است که برای باز کردن هر تلفن هوشمندی کار می کند. ما برنامه هایی را برای انواع مختلف مشاغل ساخته ایم و به شرکای خود آموزش های منحصر به فردی را ارائه می دهیم که به آنها نشان می دهد چگونه این ابزارهای خارق العاده کسب و کار را بفروشند و اسرار این موضوع را که چرا اکثر مشاغل برنامه دیگر کلید هدف خود را از دست نمی دهند ، نشان می دهیم.

مزایای شرکای بلام:

 • هزینه های راه اندازی کم
 • درآمد باقیمانده
 • آموزش کلاس جهانی
 • اگر ترجیح می دهید از خانه کار کنید
 • ساعات مورد نظر خود را کار کنید
 • مارک خودتون
 • در هر جای دنیا بفروشید
 • وب سایت و برنامه خود را دریافت کنید
 • بسته کامل مواد بازاریابی مارک دار خود
 • پشتیبانی کامل و دسترسی به منابع
 • مدیر حساب خودتان
 • سریع بلند شوید و بدوید
 • پتانسیل درآمد بالا
 • به سایر صاحبان مشاغل کمک کنید تا بصورت آنلاین موفق شوند

اطلاعات بیشتر

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فرصت امتیاز دهی با Blam ، با کلیک بر روی زیر تماس بگیرید.