آسپایر

آسپایر

،28,000 XNUMX،XNUMX + مالیات بر ارزش افزوده

بر اساس صفحه اصلی:

بله

قسمت زمان:

بله

تماس با ما:

مدیر استخدام فرانشیز

شماره تلفن:

NA

عضویت:

پلاتین

کمک به صاحبنظران در مطالبات موفقیت آمیز در مورد خسارت دارایی

ما یک شرکت برنده جوایز هستیم که به صاحبنظران کمک می کند تا ادعای موفقیت آمیز در مورد بیمه خسارت در املاک را انجام دهند. ماموریت ما این است که به عنوان ارائه دهنده خدمات برتر مدیریت مطالبات املاک بمانیم. هدف ما این است که روند ادعا در مورد بیمه املاک مسکونی یا تجاری شما آسان شود و هدف ما اطمینان از این باشد که مشتریان ما از بیمه نامه خود یک تسویه حساب عادلانه دریافت کنند.

هدف ما این است که با مذاکره در مورد مناقشه منصفانه با بیمه گذار یا تنظیم کننده ضرر ، منافع اصلی مشتری را ارتقاء دهیم. ما همچنین با استفاده از پیمانکاران معتبر ، کارهای بازگردانی لازم را انجام می دهیم ، با هدف بازگشت ملک در اسرع وقت خود را با بیشترین سرعت ممکن.

جوایز

ما جوایز مختلفی دریافت کرده ایم که شامل:

  • برنده از بهترین محصول برای Landlords Award 2018 در نمایشگاه سرمایه گذاری ملی صاحبخانه
  • برنده از بهترین شرکت مدیریت پروژه بیمه املاک در طول جوایز Construction & Engineering 2018
  • فینالیست در طول جوایز تعالی برتر سال بیمه 2019 برای بهترین شرکت مدیریت مطالبات شخص ثالث
  • فینالیست برای برندگان جوایز انگلیس 2019 برای ارزیابی ضرر سال.

آموزش و پشتیبانی ارائه می شود

ما آموزش های کامل و پشتیبانی از حق رای دادن را ارائه می دهیم ، از جمله یک دوره استقرایی جامع ، "پشتیبانی پشتیبان" در این زمینه و ادامه پیشرفت حرفه ای در تمام مدت زمان شما با ما.

برخی از آموزشهایی که دریافت خواهید کرد شامل رسیدگی به مطالبات ، فروش و بازاریابی و پشتیبانی میدانی است. همچنین در جلسات منطقه ای و کنفرانس های ملی شرکت خواهید کرد ، بنابراین می توانید مهارت های خود را به طور مداوم ارتقا دهید. آموزش ها توسط متخصصان مجرب و متخصصان خارجی انجام می شود. به عنوان یک حق رای دادن Aspray ، شما همچنین می توانید در 12 ماه اول دوره حق رای خود یک مدرک تحصیلی شناخته شده را تکمیل کنید.

Franchisee ایده آل Aspray

آنچه برای موفقیت لازم است.

برای تبدیل شدن به یک حق رای دهنده موفق Aspray ، باید یک ارتباط موثر باشید ، توانایی حل مسئله را داشته باشید و یک شخص با نفوذ در نظر بگیرید. مذاکره همچنین یک مهارت اصلی برای اجرای یک حق رای دادن موفق Aspray است و بنابراین ما به دنبال کاندیداهای حرفه ای و معتبر هستیم که دارای انگیزه و مشتری محور باشند.

حداقل سرمایه گذاری است 28,000،XNUMX پوند + مالیات بر ارزش افزوده. فرانشیزانی که به بودجه نیاز دارند باید بتوانند به وام دهندگان نشان دهند که حداقل 15,000،XNUMX پوند سرمایه نقدی در دسترس برای کمک به هزینه های راه اندازی خود دارند.

تاریخ Aspray

Aspray از سال 2005 تاکنون در زمینه مطالبات بیمه خسارت در املاك خود به صاحبنظران كمك می كند و در همین مدت ، یكی از شركتهای پیشرو در بخش خود است.

جیمز ویتل ، بنیانگذار و مدیر عامل Aspray نقش بسیار فعالی را در این شرکت ایفا می کند و به همراه تیم خود در دفتر مرکزی ، همواره در تلاش برای رشد و توسعه در کل شبکه است.

اطلاعات بیشتر

اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد حق رای دادن Aspray کسب کنید ، دوست داریم از شما بشنویم! به سادگی زیر را کلیک کنید تا یک سؤال انجام دهید یا با شماره 01254 375 013 تماس بگیرید