دو حق امتیاز Petpals به فینال جوایز ملی فدراسیون صنعت حیوانات خانگی (PIF) می رسند

دو حق امتیاز Petpals جشن رسیدن به فینال جوایز ملی فدراسیون صنعت حیوانات خانگی را جشن می گیرند.

فدراسیون صنعت حیوانات خانگی با ریشه هایی که به اواخر دهه 1940 برمی گردد ، پنج انجمن صنفی حیوانات اهلی اهلی حیوانات خانگی را نشان می دهد. آنها تضمین کیفیت مشاغل موجود در این بخش را فراهم می کنند ، با همه اعضا موافقت می کنند که به اساسنامه های خود که بهترین روش برای انجمن های مختلف است ، پایبند بمانند.

این جوایز موفقیت در طیف گسترده ای از محصولات ، خدمات ، شرکت ها و افراد را جشن می گیرند و بستری را برای شناخت تعالی و نوآوری در صنعت حیوانات خانگی فراهم می کنند.

از 16 دسته جایزه موجود برای ورود ، Petpals Darlington & Yarm ، متعلق به دیوید و سالین گری ، به فینال گروه "خدمات حیوانات خانگی سال" راه یافت و Petpals Chislehurst ، متعلق به ساندرا و ری هیپول نامزد نهایی " دسته جدید کسب و کار سال.

Petpals یک سازمان حق رای دادن با بیش از 50 تجارت مستقل است که از حیوانات خانگی در سراسر انگلیس مراقبت می کند و عضو کامل انجمن Franchise انگلیس است.

دیوید و سالین گری اظهار نظر کردند ،

"ما افتخار می کنیم که به فینال این جوایز ملی رسیده ایم. این شناخت عالی است که ما مدل کسب و کار خود را صحیح داریم و کیفیت و حرفه ای را ارائه می دهیم که تلاش می کنیم هر روز به آن برسیم. ما همیشه بر این عقیده بوده ایم که برای داشتن امتیازات خوب Petpals شما نه تنها باید حیوانات را دوست داشته باشید بلکه باید نحوه کسب و کار خوب را نیز بدانید. ما بزرگترین قلمرو Petpals در شبکه نیستیم ، اما تمرکز زیادی روی کارکنان و شیوه های تجاری خود داریم ، که به ما کمک کرده است یکی از موفق ترین ها باشیم.

"ما همچنین سخت کار می کنیم تا با جامعه تجارت گسترده تری در سطح محلی درگیر شویم. ما به تازگی در کار با شورای Darlington Borough و مشاغل محلی بسیار مهم بوده ایم ، تا اطمینان حاصل کنیم که PSPO (دستورات حفاظت از فضای عمومی) به طور عادلانه اعمال می شود و ما بسیار افتخار می کنیم که در ایجاد یک گروه کاری جدید - مشارکت با شورا ، یک برنامه آموزشی را برای منافع همه ساکنان ارائه می دهد ، در آنچه که اولین مورد از آن در انگلستان است.

Petpals Chislehurst متعلق به ری و ساندرا هیپول است. ساندرا یک حسابدار است و ری قبلاً مربی راننده نیروهای آتش نشانی لندن بود. آنها حق رای خود را در اواخر سال 2018 خریداری کردند که با هم اداره می کنند.

"ما از بین رفته ایم که به فینال گروه" کسب و کار جدید سال "رسیده ایم. تقریباً از لحظه ای که درهای خود را در Petpals Chislehurst باز کردیم کاملاً بدون توقف بوده است. ما مشتریانی داشتیم که قبل از اینکه از تحویل اولین دسته آگهی های خود در هفته راه اندازی با مدیر پشتیبانی منطقه ای Petpals برگردیم ، رزرو می کردیم! دفتر مرکزی در آن روزهای اولیه بسیار به ما کمک کرد ، و ما را با راه اندازی مشاوره بازاریابی و تبلیغاتی که به سادگی از آنها نمی دانستیم راهنمایی کرد.

"ما خوشحال شدیم که" بهترین Franchise Start-Up "را در کنفرانس Petpals 2018 و نایب قهرمان" بهبود یافته ترین مجری Franchise "در سال 2020 هستیم. اگرچه بارها از ما خواسته شده است ، اما فکر نمی کنیم که "راز" موفقیت ماست ، ما هربار حیوانات خانگی را در درجه اول قرار می دهیم و صاحبان آنها از این امر قدردانی می کنند. برای ما مهم است که هر وقت از یک گربه یا حیوان کوچک دیدن می کنیم یا پیاده روی می کنیم یا سوار سگ می شویم ، آنها واقعاً یک تجربه مثبت دارند.

"ما مشتری های زیادی داریم که کارگران اصلی هستند و در طی همه گیری ویروس کرونا به آنها پیاده روی می کردیم. این مشتریان می دانستند كه می توانند برای مراقبت از حیوانات خانگی خود ، به عنوان حیوان خود ، به ما اعتماد كنند ، در حالی كه آنها در اوج بیماری همه گیر برای كار برای NHS می رفتند. ما معتقدیم این نوع فداکاری و حرفه ای بودن است که ما را از رقبا جدا می کند. اگر ما به اندازه کافی خوش شانس بودیم که جایزه را بدست آوریم ، می دانیم که مشتریان ما برای ما هیجان زده می شوند ، این یک شیرینی کیک پس از یک شروع تماشایی است و ما تمام انگشتان خود را عبور می دهیم و می توانیم جام را برای Petpals Chislehurst به خانه ببریم. "

دکتر پتالس کوین تاکرا گفت ،

"داشتن یک بلکه دو نفر از امتیاز دهندگان ما در فینال این جوایز معتبر ملی خبر بسیار خوبی است و چیزی است که ما در دفتر مرکزی و در واقع در کل شبکه به آن افتخار می کنیم. قابل توجه است که آنها نماینده یک حق رای دادن جدید و مستقر هستند که دیدن آنها خوب است. افراد هرگز فقط در Petpals تعداد زیادی نیستند ، آنها بخشی از خانواده Petpals هستند و ما از کارمندان باتجربه خود در دفتر مرکزی گرفته تا شبکه پشتیبانی از 50+ امتیاز دهنده ، همه آنها را به همان روش حمایت می کنیم. برای هر دو نفر در فینال آرزو می کنم و امیدوارم که در آینده نزدیک موفقیت های خود را جشن بگیرند. '

سپتامبر 2020 پایان می یابد

یادداشت به ویراستاران

Petpals UK (Ltd) ارائه دهنده اصلی مراقبت از حیوانات خانگی حرفه ای در حیوانات خانگی در انگلیس ، برای حیوانات از سگ و گربه گرفته تا حیوانات خانگی کوچک مانند خرگوش ، جگرل ، پرندگان ، اگزوتیک ها است.

خدمات گلبرگ شامل:

 • حیوان خانگی
 • راه رفتن سگ
 • بازدید از گربه
 • شبانه روزی خانگی - سگ و حیوانات خانگی کوچک
 • ویزیت مراقبت از حیوانات مسن
 • سرویس تاکسی حیوان خانگی

با گلبرگ ها می توانید از طریق آدرس زیر تماس بگیرید:

 • Basepoint Business and Innovation Center، Caxton Close، East Portway، Andover، Hampshire، SP10 3FG
 • تلفن: 01264 326362
 • پست الکترونیک:
 • وب سایت: www.petpals.com
 • فیس بوک: www.facebook.com/petpalsuk
 • توییتر: www.twitter.com/petpalsuk

پتپالز یک عضو کامل در انجمن حق رای دادن انگلیس و EWIF (تشویق زنان در حق رای دادن) است