امتیازات جهانی

6 نکته برتر برای یک حق رای دادن موفق جهانی

بنابراین ، شما در فکر راه اندازی یک مستر حق رای دادن جهانی هستید؟ سپس چند مورد وجود دارد که باید در ابتدا بررسی کنید. طبق مرجع دائرlopالمعارف تجارت ، هر هشت دقیقه یک حق رای دادن در سراسر جهان آغاز می شود. بنابراین ، در صورت ورود به بازار جهانی به عنوان وام دهنده ، رقابت بسیار بیشتری برای مواجهه وجود دارد.

در این پست ، ما قصد داریم نگاهی به برخی از نکات مهم برای موفقیت در جهان حق رای دادن جهانی ، و چگونگی تبدیل آنها فرصت های حق رای دادن را به یک تجارت سودآور برای همه درگیر تبدیل کنید.

حق رای دادن جهانی چیست؟

حق رای دادن جهانی که به عنوان حق رای دادن بین المللی نیز شناخته می شود ، به فروش حق کپی قالب تجاری در بازارهای خارجی اشاره دارد. صاحب امتیاز ، شخصی که این شرکت را مجوز داده است ، به توزیع کننده امتیاز اجازه توزیع محصولات و ایجاد موسساتی را با استفاده از حقوق مالکیت معنوی این شرکت می دهد.

در سال 2018 ، 39٪ از بزرگترین 200 فرانچایر رستوران در سطح بین المللی فعالیت می کردند. بازار در حال رشد سریع است و فرصتی را برای مشاغل فراهم می کند تا حضور برند خود را در مقیاس بین المللی افزایش دهند.

صاحب امتیاز و صاحب امتیاز رابطه نزدیک دارند ، زیرا صاحب امتیاز مجموعه ای از هزینه های مختلف از جمله هزینه های فروش و تبلیغات را به صاحب امتیاز پرداخت می کند. شما می توانید از مستقیم استفاده کنید ، و استاد حق رای دادن توافقات در بازارهای بین المللی و یک توافق نامه حق رای دادن بین المللی به طور معمول بر عملکرد آنها حاکم است.

1 تحقیق خود را انجام دهید

وقتی نوبت به گسترش یک بازار جهانی می رسد ، باید مانند یک سرمایه گذاری جدید با آن رفتار کنید. تحقیق خود را در مورد آداب و رسوم و سلیقه های محلی انجام دهید ، از قوانین استخدام کشور و راهنمایی های منابع انسانی مطلع شوید و تعیین کنید که بهترین مکان برای حق رای دادن شما کجا خواهد بود.

به عنوان مثال ، 80٪ حق رای دادن در انگلیس در داخل کشور متعلق و توسعه یافته است. آیا جای دیگری اینگونه است؟ حق رای دادن در صنعت شما در بازار جهانی از کجا بیشتر بوده است؟

درباره سایر امتیازات در زمینه های توسعه احتمالی خود تحقیق کنید و دریابید کدام یک موفقیت کسب کرده اند. به عنوان مثال اگر بازار در حال حاضر اشباع شده باشد ، در حال حاضر ده امتیاز مناسب تناسب اندام در این منطقه وجود دارد ، پس شاید برای یافتن بهترین مکان به جای دیگری مراجعه کنید.

2. بهترین نوع قرارداد را تعیین کنید

از آنجا که یک حق رای دادن جهانی می تواند از توافق نامه های مستقیم و اصلی استفاده کند ، شما باید تصمیم بگیرید که بهترین مدل برای شرکت شما چیست.

توافق نامه های حق رای دادن مستقیم شامل قراردادهایی بین حق امتیاز و مجری هر واحد حق رای دادن است. این نوع چیدمان کنترل بیشتری را بر هر توسعه دهنده به فرانچایز ارائه می دهد ، اما می تواند باعث کار بیشتر برای آن خانه شود.

در همین حال ، امتیازات اصلی توافق نامه ای را بین حق رای دهنده و طرف دیگری ایجاد می کند که آنها را در یک منطقه خاص به حق امتیاز فرعی اعطا می کند. گرچه می تواند استخدام را گران کند ، اما این مدل می تواند درآمد اضافی ایجاد کند.

3. ایجاد یک رابطه پایدار

پس از مشخص کردن نوع قراردادی که می خواهید استفاده کنید ، صاحب امتیاز را پیدا کنید که برای کسب و کار شما مناسب باشد. به عنوان مثال ، اگر می خواهید حق رای دادن به مواد غذایی خود را گسترش دهید ، کار با کسی که تخصصش در زمینه حق امتیاز لوله کشی است می تواند بر میزان موفقیت گسترش شما تأثیر بگذارد.

از آنجا که به احتمال زیاد شما دو نفر در کشورهای جداگانه فعالیت خواهید کرد ، باید یک رابطه کاری نزدیک ایجاد کنید. به این ترتیب می توانید موفقیت حق رای دادن جهانی را به صورت کشور به کشور کنترل کنید.

4- برنامه ها را عملی کنید

با به حرکت درآوردن برنامه های خود مسیر موفقیت خود را آغاز کنید. در بیشتر مشاغل حق امتیاز ، هیچ پاسخ صحیحی وجود ندارد ، فقط یک طرح توسعه مناسب شماست. به خاطر داشته باشید که هنگام اجرای حق رای دادن جهانی خود ، انعطاف پذیر باشید تا بتوانید به چالش های جدید پاسخ دهید. فقط در حد امکان مالی خود حق رای دادن را باز کنید.

5- بازاریابی خود را تطبیق دهید

با استفاده از دانش خود در مورد کشورهایی که به آنها گسترش می دهید ، ارزش دارد که استراتژی های بازاریابی خود را متناسب با منطقه محلی جدیدترین توسعه ها تطبیق دهید. ایجاد ارتباطات محلی برای تثبیت حضور در مشاغل مهم است. بنابراین ، تبلیغات خود را در روزنامه ها قرار دهید ، از مشتری درخواست توصیف کنید و یک استراتژی رسانه اجتماعی ایجاد کنید که برای شما مناسب باشد. بسته به اندازه حق رای خود ، تعیین کنید که چه کسی مسئولیت بازاریابی را در مقیاس جهانی بر عهده خواهد گرفت.

6. یک قدم جلوتر بمانید

بسیار حیاتی است که به محض راه اندازی کسب و کار خود ، همچنان نگاه خود را به رقابت محلی و بازار جهانی حفظ کنید. شان كلی ، كارشناس صنعت ، تأكید می كند كه "برخی از زنجیره های حق رایانه تا 80٪ تا 90٪ شکست دارند ، در حالی که برخی دیگر تقریباً هیچ خرابی ندارند." این آمارها نتیجه یک صنعت متنوع حق رای دادن با تعداد زیادی از بازیکنان بین المللی است ، بنابراین از مزایای حق امتیاز کسب و کار خود به نفع خود استفاده کنید.

اگر به دنبال مشاوره بیشتر در مورد حق امتیاز جهانی هستید یا می خواهید بهترین امتیازات فروش را مرور کنید ، Franchiseek فهرست بین المللی حق امتیاز جای شماست