فرنچایز اسپاگتی صورتی

اسپاگتی صورتی برنامه جدید آموزش حق رای دادن را آغاز می کند

در حین قفل کردن ، Pink Spaghetti 11 حق امتیاز جدید را به خدمت گرفت ، که 7 نفر از آنها مرحله آخر آموزش خود را در دفتر مرکزی ما در چشایر به پایان رساندند.

تیم در حالی که تنها گزینه آموزش مجازی را در طول بهار داشت ، تصمیم گرفت از این فرصت برای بررسی برنامه فعلی خود و بررسی راههای جدید برای ارائه آن استفاده کند. تیم آموزشی در طول تابستان سخت تلاش کرد تا یک دوره آموزشی جدید ، مبتکرانه را ارائه دهد که ترکیبی از یادگیری در خانه مجازی با آموزش حضوری است. مرحله نهایی این کار در ابتدای سپتامبر تحویل داده شد.

کارولین گوینگ ، گفت:

"ما واقعاً از ساختار جدید برنامه آموزشی خود راضی هستیم. ما از ترکیبی از فناوری و روشهای سنتی آموزش برای ارائه آموزش انعطاف پذیر و از راه دور استفاده می کنیم که به بسیاری از صاحبان امتیاز جدید ما در روزهای اول اجازه می دهد تعهدات موجود را با آموزش ترکیب کنند. ما هیچ وقت دوست نداریم آموزش رو در رو خود را از دست بدهیم و واقعاً دوست داشتنی است که وقتی همه در ماه جاری به دفتر مرکزی ما آمدند ، همه را بشناسیم. این رویکرد آنقدر خوب کار کرده است که ما این پیشنهاد را برای همه امتیاز دهندگان جدید ارائه خواهیم داد. "

آخرین حق رای دهندگان ما یادگیری از راه دور اولیه خود را نیز در این ماه آغاز کرده اند و ما منتظر هستیم تا ماه آینده از آنها برای دفتر نهایی استقبال کنیم.

برای اطلاعات بیشتر در مورد حق رای دادن با اسپاگتی صورتی ، اینجا کلیک کنید.