جنگل انبوه

جادوگران فر در جبران انتشار کربن پیشگام هستند

جادوگران فر از خوشحالی گزارش می کنند که با کاشت درختان هم در انگلیس و هم از درختان جنگل بارانی آمازون ، از انتشار کربن وسیله نقلیه خود جلوگیری می کنند.

در سال 2020 بیش از 95 درصد Franchisees جادوگران فر می توانند انتشار کربن وسایل نقلیه ای را که هنگام انجام کارهای روزمره خود رانندگی می کنند ، جبران کنند.

مقادیر بالای کربن در جو ما برای سیاره ما بسیار مضر است. درختان یک نیروی طبیعی متعادل کننده هستند ، دی اکسید کربن را جذب می کنند و اکسیژن را در جای خود خاموش می کنند. این به کاهش سطح کربن در هوا کمک می کند و با این کار هم سلامت کره زمین و هم همه ما بهبود می یابد.

راب پارک ، Oven Wizards North Staffordshire گفت: "انجام یک کار عالی ، کمک به محیط زیست و امیدوارم که تجارت بیشتری برای ما جادوگران ایجاد کند."

مارک آبوت ، مدیرعامل Oven Wizards Franchising Limited گفت ، "ما خوشحالیم که پیشگام این موضوع هستیم ، نه تنها از نظر پاک کننده های اجاق گاز بلکه به طور کلی بخش Franchise. ما اثر کربن خود را ارزیابی کرده ایم و اکنون اولین قدم ها را برای خنثی سازی کربن برداشته ایم.

ما خوشحالیم که برای اولین سایت کاشت درخت انگلستان با مدرسه راهنمایی Abbey Park ، Pershore ، Worcestershire همکاری کردیم. '

امسال تقریباً 200 درخت کاشته شده است و کاشت درخت بیشتر هر ساله هم در انگلیس و هم در جنگل بارانی آمازون انجام می شود. برای هر جبران tCO2e یک درخت در انگلیس کاشته می شود و یک tCO2e اضافی از طریق استاندارد کربن تأیید شده Amazon Amazon جبران می شود.

دکتر وندی باکلی از Carbon Footprint Ltd. گفت: "جادوگران فر در اقدامی پیشرو و مسئولانه برای جبران انتشار کربن اجتناب ناپذیر ، کمک به کاهش تغییرات آب و هوایی و همچنین حمایت از تنوع زیستی هم در اینجا و هم در جنگل های بارانی آمازون.

لطفاً برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فرصت امتیاز دهی با Oven Wizards برای مشاهده نمایه حق امتیاز Oven Wizards اینجا را کلیک کنید.