تاجر

5 مهارت کلیدی که همه صاحبان امتیاز باید داشته باشند

ممکن است شنیده باشید استاد حق رای دادن و تعجب کنید که آیا ممکن است برای شما و تجارت شما مناسب باشد؟ در حالی که امتیازدهی اصلی به نظر می رسد بهترین فرصت برای گسترش تجارت شما در سطح جهانی باشد ، موارد خاصی وجود دارد که ممکن است لازم باشد در نظر بگیرید - نه تنها در تجارت خود ، بلکه در مواردی که برای کمک به گسترش خود انتخاب می کنید. مستر فرانشیز شدن با یک حق رای دادن معمولی متفاوت است و شما باید از کیفیت ها و مهارت هایی که باید در هنگام انتخاب افرادی که به شما در اداره کار شما کمک می کنند ، آگاه باشید.

مارک جیمسون ، از FASTSIGNS International، Inc. گفت:: "برای صاحبان امتیاز ، ما به دنبال کارآفرینان باهوشی هستیم که علاوه بر اینکه برای کمک به مشاغل جامعه خود در حل ارتباطات تصویری و چالش های بازاریابی خود کمک می کنند ، درک عمیقی از آنچه برای رشد نام تجاری در یک کشور جدید لازم است ، داشته باشند."

در این پست ، ما به پنج مهارت اصلی که بهترین استاد حق امتیاز دارند ، نگاه می کنیم.

تجربه زیادی در سازمانهای بزرگ

به منظور کمک به شما در اجرای حق رای دادن جهانی ، صاحب امتیاز شما باید تجربه کار در یک تجارت بزرگ با ساختار پیچیده را داشته باشد. قبلاً در چنین محیطی کار کرده اید ، درک خوبی از نحوه کار ، اتصال و عملکرد قسمتهای مختلف یک تجارت بزرگ به صاحب امتیاز خواهد داد. مستر فرانچایز با بسیاری از قطعات متحرک می تواند بسیار پیچیده باشد و در نتیجه ، یک استاد حق امتیاز باید در چنین ساختاری احساس راحتی و اطمینان کند. این نقش کارفرمایان اصلی شما در گسترش تجارت خواهد بود ، که می تواند به پیچیدگی ساختار تجارت اضافه کند. صاحب امتیاز اصلی شما باید تجربه لازم را داشته باشد تا در عین رشد همزمان کار ، کار را با عملکرد مطلوب ادامه دهد.

درک خوبی از توسعه و پرورش فرهنگ محیط کار

در حالی که اکثر صاحبان امتیاز باید فرهنگ واحد خاص خود را توسعه دهند ، صاحبان امتیاز برتر نقش بیشتری در فرهنگ سازی برای هر واحد در قلمرو خود دارند. صاحب امتیازانی که انتخاب می کنید باید نشان دهند که آنها اهمیت فرهنگ محیط کار سالم و تأثیری که می تواند در تجارت داشته باشد را درک می کنند.

بعلاوه ، صاحب امتیاز شما به احتمال زیاد واحدهایی را در مناطق با فرهنگ متفاوت از نظر اصلی کار ، ترجیحات مصرف کننده و حتی تجارت باز می کند. صاحب امتیاز شما باید از این تفاوت های فرهنگی آگاه باشد و سخت تلاش کند تا ارزش های تجارت اصلی را با ترجیحات فرهنگی قلمرو جدید ، کارمندان و مشتریانش متعادل کند.

مهارت های رهبری عالی

هر استاد حق امتیاز مناسب و معقول یک رهبر عالی خواهد بود. آنها باید قادر به ایجاد روابط قوی با صاحبان امتیاز ، کارمندان ، مشتریان و جامعه تجاری گسترده تر باشند. آنها همچنین باید بتوانند برای صاحبان امتیاز در قلمرو خود الگو قرار دهند و احترام افرادی را که در این تجارت کار می کنند کسب کنند. توانایی استاد حق امتیاز می تواند تأثیر بسزایی در تجارت داشته باشد. صاحبان امتیاز برای اینکه به طور کامل به تجارت اختصاص داده شوند و با اشتیاق لازم نقش خود را انجام دهند ، باید به دیدگاه استاد حق امتیاز اعتماد کرده و احترام بگذارند. ممکن است بخواهید کسانی را که دارای شخصیت قوی هستند و توانایی الهام بخشیدن به دیگران را دارند ، در نظر بگیرید.

با این حال ، لزوماً بلندترین یا رئیس ترین فرد نیست که یک رهبر بزرگ می کند. توانایی ایجاد احساس ارزشمندی در مردم و مانند کاری که انجام می دهند قسمت مهمی از تجارت است نیز بسیار مهم است. آنچه لازم است ، توانایی هدایت تجارت در یک جهت روشن با اشتیاق و چشم انداز است. یک رهبر خوب می تواند دیگران را متقاعد کند که به چشم انداز خود ایمان داشته و از مهارت های ارتباطی خود برای توضیح آنچه برای رسیدن به اهدافشان باید انجام شود استفاده کند.

درک خوبی از قلمرو جدید

یکی از ویژگی های کلیدی که مستلزم امتیاز شما را باید داشته باشد ، احتمالاً چیزی است که فاقد آن هستید - درک عالی از سرزمینی که در آن گسترش می دهید. همانطور که در بالا بحث شد ، ممکن است تفاوت قابل توجهی بین قلمرو خانه شما و قلمرو شما در حال گسترش باشد. این نقش حق امتیاز دهنده اصلی است که فرهنگ و ارزشهای خاص منطقه خود را توسعه دهد. علاوه بر این ، ممکن است موانعی وجود داشته باشد که فقط کسی که درک خوبی از این سرزمین داشته باشد ، می تواند از آنها عبور کند. به عنوان مثال ، زبان ممکن است متفاوت باشد یا پیمایش ساختارهای مالی و قانونی دشوار باشد. استاد حق امتیاز حداقل باید بداند چگونه می تواند برای مدیریت این اختلافات كمك كند. علاوه بر این ، ممکن است در منطقه تفاوت های منطقه ای وجود داشته باشد و صاحبان امتیاز اصلی باید بتوانند درک کنند که چگونه این فاصله های منطقه ای ممکن است بر تجارت تأثیر بگذارد.

توانایی عالی در آموزش و انجام آموزش

حتی ماهرترین استاد امتیاز نیز به آموزش مداوم نیاز دارد. آنها به عنوان طرف مسئول کل قلمرو ، باید مشتاق باشند که از روند اصلی تجارت آگاه باشند. آنها همچنین باید توانایی انتقال دانش و پشتیبانی خود را به سایر صاحبان امتیاز در قلمرو خود داشته باشند و اشتیاق به آموزش و یادگیری را حفظ کنند. مهم این است که صاحبان امتیاز خیالشان راحت است که می توانند با استاد اصلی که در آن درگیر هستند تماس بگیرند.

آیا آماده هستید که تجارت خود را به سطح بعدی برسانید؟ با Franchiseek از فرصت استاد حق امتیاز خود تبلیغ کنید فهرست بین المللی حق رای دادن.